STARCITY HİZMETLER

STARCITY

StarCity’de hayatınızı kolaylaştıracak birçok hizmet sunuyoruz. Daha detaylı bilgi almak için AVM hizmet saatleri boyunca Danışma’ya başvurabilirsiniz.

Danışma

Alt zemin kat, A kapısı girişinde Danışma noktamız, sizlere her türlü istek ve ihtiyacınız için 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hasta ve Engelli Hizmetleri

Hasta ve engelli ziyaretçilerimizin alışveriş merkezimiz içerisinde rahat edebilmesi amacıyla Danışma’dan temin edebilecekleri tekerlekli sandalyeler, engelliler için özel tasarlanmış tuvaletler ve katlar arası ulaşımda rahatlık sağlayan asansörlerimiz mevcuttur.


Büyük ve Küçük Çocuklara Yönelik Hizmetler

Bebek bakım odalarımız zemin kat, 1. ve 2. kat olmak üzere 3 ayrı katta yer almakta ve bebekli ailelere hayat kolaylaştırıcı hizmetler sunmaktadır.

Küçük çocuklu ve bebekli ailelere Danışma’dan temin edebilecekleri bebek arabaları mevcuttur.

Müşteri Servisleri

Başakşehir Onurkent, Başakşehir Sular Vadisi, Atakent Soyak, Halkalı Güneşpark, Yenibosna İhlas Evleri, Yenibosna güzergahlarındaki servislerimiz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.


Otopark

62.350 m2 açık ve kapalı otopark alanına sahip alışveriş merkezimizde, otopark hizmeti ziyaretçilerimiz için ücretsiz olarak verilmektedir.

Sağlık odası

1. kattaki sağlık odasında, acil durumlarda ilk müdahale amacıyla ziyaretçilerimize hizmet verilmektedir.


Banka&ATM

StarCity Outlet Center ziyaretçilerinin, bankacılık işlemlerini karşılayabilmeleri için Akbank Şubesi ve ATM makinası alışveriş merkezi içerisinde mevcuttur.

Mescit

Ziyaretçilerimizin ibadetlerini gerçekleştirebilecekleri mescitler -2.katta yer almaktadır.


Terzi

Ziyaretçilerimizin faydalanabileceği dikim ve ütü hizmetleri -2. katta hizmetinizdedir.

Eczane

StarCity Eczanesi alt zemin katta ziyaretçilerimize hizmet vermektedir.