Akıllı Tavşan Momo Starcity Outlet’e Geliyor !

baslik SONA ERDİ

Akıllı Tavşan Momo Starcity Outlet’e Geliyor !

TRT Çocuk’un Sevilen Çizgi Film Kahramanı AKILLI TAVŞAN MOMO Starcity Outlet’e Geliyor ! 

Akıllı Tavşan Momo ve en yakın arkadaşı Yumi, eğlenceli maceralarını sergilemek ve arkadaşlığın sihirli dünyasını paylaşmak için Starcity Outlet’e geliyor ! Stracity Outlet’e gelen çocuklar Akıllı Tavşan Momo ile dans edecek, şarkılar söyleyecek, muhteşem sahne gösterilerini izleyecek ve Momo ile birlikte fotoğraf çektirme imkanı bulacaklar.

 

Etkinlik Tarihleri         : 23-24 Ekim 2021

Seans Saatleri            : 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

Etkinlik Alanı              : 1. Kat Çocuk Etkinlik Alanı (Boyner Outlet yanı)

Ücretsiz 

 

Starcity Outlet’te Alışveriş Daima Keyifli ve Her Gün Fırsat Dolu

Dünyaca ünlü markaların ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını sunan Starcity Outlet, Türkiye’de Premium markaların yer aldığı, 365 gün boyunca çok çeşitli indirim ve fırsatların olduğu tek  Outlet alışveriş ve yaşam merkezidir.

Starcity Outlet; Beymen Outlet, Boyner Outlet, Skechers Outlet, Timberland Outlet, Vakko Outlet, Adidas Outlet, Tommy Hilfiger, George Hogg, Network, Divarese, Derimod, Columbia, New Balance, Hummel, 5M Migros, e-bebek, Tefal Outlet, LC Waikiki, Flo ve Türkiye’deki en büyük U.S. Polo, Puma, Karaca Porselen mağazaları ile tekstil, ayakkabı, ev dekorasyonu ve aksesuar alışverişlerinde  ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş imkanı sunuyor.

Bilgi ve İletişim İçin : 0212 603 40 40