Balon Katlama Etkinliği

baslik SONA ERDİ

Balon Katlama Etkinliği

18-19 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek Balon Katlama etkinliğimiz 1. Katta yer alan etkinlik alanımızda sizi bekliyor!

 

Profesyonel eğitmenlerin liderliğinde interaktif bir biçimde uygulanan atölyeler ile motor becerilerini geliştirerek yaşıtları ile sosyalleşme fırsatını bulacak. Ücretsiz olarak gerçekleşecek balon katlama etkinliğinde birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlar ile keyifli vakit geçirecek olan çocuklar, kendi elleriyle balonlarını katlayarak eğlencelerine eğlence katacak .

Atölye çalışmalarına 5-12 Yaş Aralığındaki Tüm Minik Misafirlerimiz Katılabilecektir.

 

Seans Saatleri :

14:30

15:30

17:00

 

Bilgi ve İletişim İçin : 0212 603 40 40

 

Starcity Outlet’te Alışveriş Daima Keyifli ve Her Gün Fırsat Dolu

Dünyaca ünlü markaların ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını sunan Starcity Outlet, Türkiye’de Premium markaların yer aldığı, 365 gün boyunca çok çeşitli indirim ve fırsatların olduğu tek  Outlet alışveriş ve yaşam merkezidir.

Starcity Outlet; Beymen Outlet, Boyner Outlet, Skechers Outlet, Timberland Outlet, Vakko Outlet, Adidas Outlet, Tommy Hilfiger, George Hogg, Network, Divarese, Derimod, Columbia, New Balance, Hummel, 5M Migros, e-bebek, Tefal Outlet, LC Waikiki, Flo ve Türkiye’deki en büyük U.S. Polo, Puma, Karaca Porselen mağazaları ile tekstil, ayakkabı, ev dekorasyonu ve aksesuar alışverişlerinde  ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş imkanı sunuyor.