ÇOCUK ATÖLYELERİ 4 - 26 MAYIS

baslik SONA ERDİ

ÇOCUK ATÖLYELERİ 4 - 26 MAYIS

Starcity Outlet etkinlik alanında gerçekleştirilecek olan atölyeler, Mayıs ayında da birbirinden eğlenceli ve eğitici! Her hafta sonu 13:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleşecek ücretsiz atölyeler, etkinlik alanımızda sizi bekliyor!

 

5 -12 yaş aralığındaki çocuklar, profesyonel eğitmenlerin liderliğinde interaktif bir biçimde uygulanan atölyeler ile motor becerilerini geliştirerek yaşıtları ile sosyalleşme fırsatını bulacak.

 

Baharın gelişiyle birlikte hem Anneler Günü’ne hem de Bayram’a özel olarak gerçekleştirilecek olan atölyelerde birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlar ile keyifli vakit geçirecek olan çocuklar, kendi elleriyle ürettikleri hediyeleri hazırlayacaklar.

 

Starcity Outlet’te Alışveriş Daima Keyifli ve Her Gün Fırsat Dolu

 

Dünyaca ünlü markaların ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını sunan Starcity Outlet, Türkiye’de Premium markaların yer aldığı, 365 gün boyunca çok çeşitli indirim ve fırsatların olduğu tek alışveriş ve yaşam merkezidir.

 

Starcity Outlet; Beymen Outlet, Boyner Outlet, Vakko Outlet, Adidas Outlet, Tommy Hilfiger, George Hogg, Network, Divarese, Derimod, Columbia, Vepa Outlet - New Balance, Desa Outlet, Sarar Outlet, Hummel, 5M Migros, e-bebek, Tefal Outlet, LC Waikiki, Flo ve Türkiye’deki en büyük U.S. Polo, Puma, Karaca Porselen mağazaları ile tekstil, ayakkabı, ev dekorasyonu ve aksesuar alışverişlerinde  ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş imkanı sunuyor.

 

Bilgi ve İletişim İçin : 0212 603 40 40