Doru Ve Karatay Starcity Outlet’te

baslik SONA ERDİ

Doru ve Karatay Starcity Outlet’te

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi film karakterleri Doru ve Karatay Starcity Outlet’e geliyor!

Çocukların severek izlediği çizgi film Doru ve Karatay 13-14-15 Eylül tarihlerinde 13:00–19:00 saatleri arasında Starcity Outlet’te küçük hayranlarıyla buluşuyor. Annesi ile birlikte bir sürüye katılan ve burada Karatay ile tanışan minik at Doru’nun hikayesini konu alan çizgi filmi canlı izleme heyecanını yaşatacak olan çocuklar, unutulmaz bir gün yaşayacak.  Macera dolu hikayelerine Starcity Outlet’te devam edecek olan Doru ve Karatay, çocukları hem eğlendirecek hem de onlara faydalı bilgiler verecek

Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinliklerde çocuklar “Doru ve Karatay” ile birlikte eğlence dolu oyunlar ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir gün geçirme fırsatını yakalayacak.

 

Starcity Outlet’te Alışveriş Daima Keyifli ve Her Gün Fırsat Dolu

Dünyaca ünlü markaların ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını sunan Starcity Outlet, Türkiye’de Premium markaların yer aldığı, 365 gün boyunca çok çeşitli indirim ve fırsatların olduğu tek  Outlet alışveriş ve yaşam merkezidir.

Starcity Outlet; Beymen Outlet, Boyner Outlet, Vakko Outlet, Adidas Outlet, Tommy Hilfiger, George Hogg, Network, Divarese, Derimod, Columbia, NB Out - New Balance, Desa Outlet, Sarar Outlet, Hummel, 5M Migros, e-bebek, Tefal Outlet, LC Waikiki, Flo ve Türkiye’deki en büyük U.S. Polo, Puma, Karaca Porselen mağazaları ile tekstil, ayakkabı, ev dekorasyonu ve aksesuar alışverişlerinde  ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş imkanı sunuyor.

Bilgi ve İletişim İçin : 0212 603 40 40