Garaj Günleri Food Para & Bowling Kampanyası

baslik SONA ERDİ

Garaj Günleri Food Para & Bowling Kampanyası

Keyifli Alışverişle Hem Eğlenceye Doyun Hem Lezzete

03-11 Aralık tarihleri arasında Garaj Günleri’nde toplam 200 TL ve üzeri alışveriş yapın; hafta içi dilediğiniz lezzette kullanacağınız 10 TL’lik food para, hafta sonu Pin House’tan 1 oyun bowling keyfi kazanın.

Katılım Şartları:
Hafta içi Garaj Günleri satış alanından yapılan 200TL ve üzeri alışverişler için sadece 1 adet 10 TL değerinde food para kupon hakkı kazanılacaktır.
Hafta sonu Garaj Günleri satış alanından yapılan 200TL ve üzeri alışverişler için sadece Pin House Bowling’den 1 kupon hakkı kazanılacaktır. ( Pin House’da 1 oyun bowling için geçerlidir.)
1 Kişiye aynı gün içinde Garaj Günleri satış alanı içerisindeki markalardan yaptığı 200TL ve katları  tutarındaki alışverişler karşılığında sadece 1 adet kupon hakkı verilir.( Bir seferde veya parça parça toplam olarak 200TL, 400TL, 600TL, 1200TL… ve katlarındaki tutarlar için sadece 1 adet kupon hakkı verilir)
Aynı kişi aynı gün içinde kampanyaya sadece tek sefer katılabilir.
Kampanyaya katılım için Garaj Günleri satış alanı içerisinde yapılan alışverişlere ait fişlerin/faturaların kampanya görevlisine ibrazı zorunludur.
Banka kartı / kredi kartı slipleriyle kampanyaya kayıt yaptırılamaz.
Kampanya kaydı için alışveriş yapan kişinin alışveriş fişi/faturası ile kampanya masasına kendisinin müracaat ederek, kayıt yaptırması gerekmektedir.
Kişi başkası adına kayıt yaptıramaz, hak kazanamaz.
Kuponlar birleştirilemez ve tek seferde kullanılmalıdır.
Kuponlar nakit yerine geçmez, para iadesi istenemez.
Aynı gün içinde yapılan alışveriş fişleri ile kampanyaya katılım sağlanabilir. Bir önceki güne ait alışveriş fişi ile kampanyaya kayıt yaptırılamaz.
Kuponlar aynı gün kullanılmalıdır.
Food para kuponları KDV dahil 10TL yerine geçektedir. (10TL’yi geçen harcamalarda miktarı geçen tutar tarafınızca ödenmelidir.)