Hayalimdeki Hediye

baslik SONA ERDİ

Hayalimdeki Hediye

Starcity Outlet’e gelip sahip olmak istediğiniz ürünün fotoğrafını çekin, neden o ürüne sahip olmak istediğinizi @starcityoutlet’i etiketleyerek #hayalimdekihediye hastagi’yle Facebook, Twitter ya da Instagram hesabınızda paylaşın!
En iyi anlatan ve jüri tarafından seçilen 10 kişiden biri olun, hayalinizdeki ürüne sahip olma şansını yakalayın.

“Hayalimdeki Hediye” Yarışma Kuralları

1. Yarışmada Facebook, Twitter ve Instagram sorumluluk kabul etmez.
2. Katılımcıların profillerinin erişime açık olması gerekmektedir. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katılan kişiler ödül almaya hak kazanamayacaktır.
3. Yarışma, 21 Ekim 2016’da başlayıp, 27 Ekim 2016 saat 23.00’te sona erecektir.
4. Yarışmaya, Starcity Outlet Center’ın Facebook sayfasındaki yarışma postunda belirtmiş olduğu şartları eksiksiz yerine getiren yarışmacılar katılma hakkı kazanacaklardır.
5. Kişisel bilgilerle ilgili yanlış beyanlarda bulunanlar ödül alma hakkı kazanamazlar. Bu gibi durumlarda Starcity Outlet Center’ın hiçbir sorumluluğu yoktur.
6. Kazananların hediyelerini teslim alabilmeleri için kişisel bilgilerinin doğruluğunun ispatı amacıyla geçerli bir nüfus cüzdanının ödül tesliminde gösterilmesi gereklidir.
7. Kazananların bilgileri, sadece kazananlara ulaşmak ve firma kampanyalarını duyurmak için kullanılacaktır.
8.  Yarışmaya katıldıkları mecrada Starcity Outlet Center’ın Facebook, Twitter ya da Instagram hesaplarını takip etmeyen katılımcılar, ödül talep edemezler.
9. Ödül kazanma hakkı satılamaz, ertelenemez.
10. Kazanılan hak nakit paraya veya mala çevrilemez.
11. Hediye üst limiti 300 TL’dir ve jürinin “o ürünü isteme sebeplerini” uygun görerek seçeceği 10 katılımcıya ödül verilecektir.
12. Kazanan katılımcıların, hediyelerini Starcity’ye gelerek bizzat alması gerekmektedir.
13. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılırlar.
14. Starcity Outlet Center yönetimi, gerekli gördüğü durumlarda önceden belirtmeksizin ve açıklama yapmadan yarışmayı durdurma, koşullarda değişiklik yapma ve yarışmayı iptal etme hakkını saklı tutar.
15. Yarışmacılarımızın seçtiği ürünlerin satılması ya da stokta kalmaması durumunda Starcity Outlet Center, yarışmacının ürün seçtiği aynı mağazadan aynı değerde ürün hediye etme hakkına sahiptir.
16. Kazanılan ödül kargo yapılmayacaktır. Kazananların, ödüllerini Starcity Outlet Center’a gelerek almaları gerekmektedir.
17. Yarışma sonuçları 28 Ekim 2016 tarihinde açıklanacaktır. Kazanan kişilerin, ödüllerini 31 Ekim 2016 saat 18.00’e kadar Starcity Outlet Center’a gelerek teslim almaları gerekmektedir.
18. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.
19. Yarışmaya katılım amacıyla çekilen fotoğrafların mutlaka Starcity Outlet Center’da çekilmesi gerekmektedir. Starcity Outlet Center’da çekilmeyen fotoğraflar yarışmaya kabul edilmeyecektir. Fotoğrafların bu konuya dikkat edilerek çekilmesi gerekmektedir.
20. Yarışmaya Twitter ve Instagram üzerinden katılanlar da bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
21. Yarışmaya Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından katılan yarışmacılarımız yalnızca birinden ödül alabileceklerdir. Aynı kişiye birden fazla ödül verilmeyecektir.
22. Yarışmaya katılım yaşı 18 ve üstüdür. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamazlar.