İbi Ile Tosi 4 Ve 5 Şubat'ta Starcity Outlet’te

baslik SONA ERDİ

İbi ile Tosi 4 ve 5 Şubat'ta Starcity Outlet’te

İbi ile Tosi Starcity Outlet’e geliyor

İbi ile Tosi Starcity Outlet’te

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi film karakterleri İbi ile Tosi Starcity Outlet’e geliyor!

Çocukların severek izlediği çizgi film İbi ve Tosi , 04-05 Şubat tarihlerinde Starcity Outlet’te küçük hayranlarıyla buluşuyor.

Karşılaştıkları sorunlara matematik ve fen bilgisi bilgilerini kullanarak çözümler üreten ve çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlayan İbi ve Tosi Müzikal gösterisi; özel dekoru ve sahne şovlarıyla  04-05 Şubat tarihlerinde Starcity Outlet’te minik izleyicileri ile buluşacak.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek gösteride çocuklar “İbi ile Tosi” ile birlikte eğlence dolu oyunlar ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir gün geçirme fırsatını yakalayacak.

 

Etkinlik Tarihleri         : 04-05 Şubat 2023

Seans Saatleri            : 13:00, 15:00, 17:00

Etkinlik Alanı              : Alt Zemin Kat

Ücretsiz 

 

Starcity Outlet’te Alışveriş Daima Keyifli ve Her Gün Fırsat Dolu

Dünyaca ünlü markaların ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını sunan Starcity Outlet, Türkiye’de Premium markaların yer aldığı, 365 gün boyunca çok çeşitli indirim ve fırsatların olduğu tek  Outlet alışveriş ve yaşam merkezidir.

Starcity Outlet; Beymen Outlet, Boyner Outlet, Skechers Outlet, Timberland Outlet, Vakko Outlet, Adidas Outlet, Tommy Hilfiger, George Hogg, Network, Divarese, Derimod, Columbia, New Balance, Hummel, 5M Migros, e-bebek, Tefal Outlet, LC Waikiki, Flo ve Türkiye’deki en büyük U.S. Polo, Puma, Karaca Porselen mağazaları ile tekstil, ayakkabı, ev dekorasyonu ve aksesuar alışverişlerinde  ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş imkanı sunuyor.

Bilgi ve İletişim İçin : 0212 603 40 40