İbi Ile Tosi Starcity Outlet’e Geliyor

baslik SONA ERDİ

İbi ile Tosi Starcity Outlet’e geliyor

İbi ile Tosi Starcity Outlet’te

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi film karakterleri İbi ile Tosi Starcity Outlet’e geliyor!

Çocukların severek izlediği çizgi film İbi ve Tosi , 16 – 17 Ekim tarihlerinde Starcity Outlet’te küçük hayranlarıyla buluşuyor.

Karşılaştıkları sorunlara matematik ve fen bilgisi bilgilerini kullanarak çözümler üreten ve çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlayan İbi ve Tosi Müzikal gösterisi; özel dekoru ve sahne şovlarıyla  16-17 Ekim tarihlerinde Starcity Outlet’te minik izleyicileri ile buluşacak.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek gösteride çocuklar “İbi ile Tosi” ile birlikte eğlence dolu oyunlar ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir gün geçirme fırsatını yakalayacak.

 

Etkinlik Tarihleri         : 16 - 17 Ekim 2021

Seans Saatleri            : 13:00, 15:00, 17:00, 19:00

Etkinlik Alanı              : 1. Kat Çocuk Etkinlikleri Gösteri Merkezi (Boyner Outlet yanı)

Ücretsiz 

 

Starcity Outlet’te Alışveriş Daima Keyifli ve Her Gün Fırsat Dolu

Dünyaca ünlü markaların ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını sunan Starcity Outlet, Türkiye’de Premium markaların yer aldığı, 365 gün boyunca çok çeşitli indirim ve fırsatların olduğu tek  Outlet alışveriş ve yaşam merkezidir.

Starcity Outlet; Beymen Outlet, Boyner Outlet, Skechers Outlet, Timberland Outlet, Vakko Outlet, Adidas Outlet, Tommy Hilfiger, George Hogg, Network, Divarese, Derimod, Columbia, New Balance, Hummel, 5M Migros, e-bebek, Tefal Outlet, LC Waikiki, Flo ve Türkiye’deki en büyük U.S. Polo, Puma, Karaca Porselen mağazaları ile tekstil, ayakkabı, ev dekorasyonu ve aksesuar alışverişlerinde  ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş imkanı sunuyor.

Bilgi ve İletişim İçin : 0212 603 40 40