Maceracı Yüzgeçler Starcity Ve Outlet'te

baslik SONA ERDİ

Maceracı Yüzgeçler Starcity ve Outlet'te

Maceracı Yüzgeçler Starcity Outlet'te!

Minika Çocuk kanalının sevilen çizgi film karakterleri Maceracı Yüzgeçler ve arkadaşlarının gösterileri bu sömestirde Starcity Outlet’te!

 

4-5-6 Şubat 2022 tarihlerinde 13:00-17:00 saatleri arasında Maceracı Yüzgeçler, en eğlenceli aktiviteleri ile Starcity Outlet’e geliyor. Kostüm karakterler, MC ile gün boyu aktivite  ve gösteriler ile bu tatilde Starcity Outlet’te çok eğleneceksin.

 

Seans Saatleri :

13:00

15:00

17:00

Katılım Ücretsizdir.

 

Bilgi ve İletişim İçin : 0212 603 40 40

 

Starcity Outlet’te Alışveriş Daima Keyifli ve Her Gün Fırsat Dolu

Dünyaca ünlü markaların ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını sunan Starcity Outlet, Türkiye’de Premium markaların yer aldığı, 365 gün boyunca çok çeşitli indirim ve fırsatların olduğu tek  Outlet alışveriş ve yaşam merkezidir.

Starcity Outlet; Beymen Outlet, Boyner Outlet, Skechers Outlet, Timberland Outlet, Vakko Outlet, Adidas Outlet, Tommy Hilfiger, George Hogg, Network, Divarese, Derimod, Columbia, New Balance, Hummel, 5M Migros, e-bebek, Tefal Outlet, LC Waikiki, Flo ve Türkiye’deki en büyük U.S. Polo, Puma, Karaca Porselen mağazaları ile tekstil, ayakkabı, ev dekorasyonu ve aksesuar alışverişlerinde  ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş imkanı sunuyor.